Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Zbeniny - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

1 500 000 zł34 100 m² 43,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz przestrzeni, która zapewni Ci absolutną prywatność i bezpośredni kontakt z naturą?.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 500 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 4500 m2. Położone w Melanowie koło Ogorzelin ( około 1 km ) m do Chojnic ok. 12 km. Dla części działki, tej przy drodze, wydano warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł500 m² 3 130 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość, w miejscowości Pawłowo, 6 km od centrum Chojnic. Idealną pod inwestycje, jako działalność.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 783 m²

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Szukasz niepowtarzalnej okazji, domu z potencjałem? To nieruchomość właśnie dla Ciebie! Dom o pow. 500 m2 położony w Chojnicach, na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł83,50 m² 3 580,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** solidna obniżka ceny! *** Wygodne, duże i komfortowe mieszkanie na 1 piętrze poleca się do zakupu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,79 m² 9 526,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w spokojnej okolicy, blisko Tucholi. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł142,46 m² 11 161,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:732 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok.110 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 365 zł43,14 m² 7 148,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

789 480 zł4 386 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedmiotem oferty są dwie działki inwestycyjne położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chojniczki

Chojniczki(Zbeniny + 5 km)

480 320 zł3 002 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej i spokojnej okolicy, media w drodze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojniczkach. Działka: powierzchnia: 3002m2. Na działkę została.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Zbeniny

Zbeniny,pomorskie

98 000 zł858 m² 114,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zbeniny

Zbeniny,pomorskie

98 000 zł180 m² 114,22 zł/m²

 

 

 

Zbeniny,pomorskie

365 000 zł315 m² 1 159,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 154 m²

Przedmiotem sprzedaży jest reprezentacyjny dom jednorodzinny, w stanie surowym zamkniętym z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej 314,81 m2 w miejscowości Zbeniny koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zbeniny

Zbeniny,pomorskie

28 600 zł35 m² 817,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom wykonany z drewna sosnowego pomalowanego drewnochronem gr. bala 7 cm dom w stanie surowym otwartym wym;6,5 m. du. + 90 cm. balkon, szer; 5,5 m. wys; 5,5 m. możliwość zamontowania.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij